Chciałabym razem z mężem podziękować za piękną oprawę florystyczną naszego ślubu i wesela  Dekoracje i bukiety wykonane przez Rolanda były śliczne i właśnie takie jakie sobie wymarzyliśmy. Roland doskonale zrealizował nasze pomysły i wszystko co sobie zaplanowaliśmy  Bukiety dla mam zaś zrobiły ogromną furorę i zostały bardzo entuzjastycznie odebrane  Jeszcze raz gorąco dziękujemy Rolandowi, że w tak ważnym dla nas dniu dołożył wszelkich starań, abyśmy byli zadowoleni  z czystym sercem możemy polecić Rolanda i jego pracownię Pracownia florystyczna novaflora nawet najbardziej wymagającym Pannom Młodym ;))

Anna Papierowska

Kilka dni zastanawiamy się już jak słowami wyrazić naszą wdzięczność za oprawę florystyczną na naszym ślubie i weselu i dochodzimy do wniosku,że jest to niemożliwe. Pan Roland pokazał pełen profesjonalizm i zaangażowanie do granic możliwości.

Przyszli Nowożeńcy, nie bójcie się i korzystajcie z usług Pana Rolanda. Nie pożałujecie!
Z uśmiechem pozdrawiamy,
Kasia i Bartek Janiak

Dziękujemy za wykonanie kwiatowej dekoracji sali, bukietów i dekoracji samochodu i tortu.Wszystko było tak jak sobie wyobrażaliśmy-mnóstwo kolorów, naturalnie i z fantazja:) Kontakt ograniczał się do jednego telefonu i spotkania-od pierwszego momentu pan Roland wiedział doskonale o co nam chodzi i jak to przygotować. Gorąco polecamy!:)

Agata i Grzesiek Lach 

"Kwiatów nie podaje się dłonią lecz sercem"... słowa te w zupełności  odzwierciedlają nasz zachwyt nad tym jak nasza ceremonia zaślubin została dopełniona przez fascynujące kompozycje kwiatowe wykonane przez pracownie novaflora. niespotykane jest to, że każdy kwiat począwszy od delikatności jaką tworzył będąc ozdobą włosów po bukiety i miniatury kompozycyjne, miał swoją rolę w i miejsce. Taka aranżacja odzwierciedlała całe piękno jakie ukrywa się w kwiatach. To może zrobić ktoś, kto kwiaty podaje sercem... Dziękujemy to za mało : Polecamy? To za skromnie. Korzystajcie by stwarzać możliwość do rozwoju piękna ...

Agnieszka i Jacek Pietras

Roland dał się poznać jako bardzo dobry organizator pracy własnej.
Z nałożonych zadań wywiązuje się sprawnie i terminowo. Wyróżnia się umiejętnością podejmowania szybkich i co ważne trafnych decyzji, uwzględniając przy tym uwagi i sugestie klienta. Potrafi pracować pod presją czasu, sprawdza się w sytuacjach stresowych, kiedy trzeba działać szybko, zachowując spokój.
Cechujące go sumienność, zaangażowanie i  odpowiedzialność które są gwarancją rzetelnie wykonanej pracy.

 Agnieszka i Łukasz Jaczyńscy

 Roland, bardzo dziękuję za piękny stroik świąteczny. Rozświetlił i ozdobił mój stół świąteczny, a co więcej miał śliczne akcenty „soczystego” fioletowego koloru.
Stroik charakteryzował się oryginalnością, a zarazem prostotą - czyli to co mi się podoba najbardziej. Dziękuję.

Agnieszka Staniszewska

 Każdy kwiat aby mógł oddać swoją pełnię piękna potrzebuje oprawy – tak jak brylant potrzebuje szlifów.
W Pracowni novaflora każdy kwiat, każdy liść czy źdźbło trawy dostaje możliwość rozkwitnięcia na nowo.
Dzięki niepowtarzalnym aranżacjom oraz pomysłom na ukazanie piękna kwiatów  Pracownia Novaflora podarowała mi czas relaksu i ciepła
w towarzystwie świeżej i klimatycznej kompozycji. Każdemu kto lubi obcować z oryginalnymi i niepowtarzalnymi pomysłami
przebywania z naturalnym pięknem, 
gorąco polecam prace Rolanda Zaworskiego z Pracowni novaflora.

Ela Linka

Piękne, profesjonalnie przygotowane i skomponowane bukiety na dosłownie każdą okazję.
Usługi na najwyższym poziomie. Nietuzinkowe i zaskakujące pomysły kompozycji. Polecam!

Katarzyna i Rafał Salamonik

Dzień ślubu i wesela był najpiękniejszym dniem w naszym życiu. Roland też ma w tym pięknie swój udział, ponieważ stworzył kompozycje kwiatowe, tak piękne, że pozostaną w naszych myślach na bardzo, bardzo długo, bo aż do końca świata. Bukiety w wazonach tworzyły niezwykle oryginalne i nowoczesne kompozycje, które podkreślały piękno sali weselnej. Bukiet z czerwonych róż związany czarną i czerwoną tasiemką był z nutką ekstrawagancji odzwierciedlając to czego oczekiwałam, idealnie dopasowany do stylu sukni. Bransoletki z kwiatów dla naszych mam były świetnym i bardzo wygodnym dodatkiem do ich strojów, a co więcej wytrwały do następnego dnia pomimo intensywnych tańców J. Kostki z gerberów na obrączki były świetnym pomysłem i sprawdziły się w 100%. Roland bardzo Ci dziękujemy! Tylko Ty wiedziałeś jak sprostać naszym oczekiwaniom, a co więcej Twoja wizja i pomysły były idealne.
Śmiało, pewnie i otwarcie polecamy wszystkim pracownię novaflora!

Agnieszka i Rafał Bachanek